PROJEKTY
WYKONAWCZE

Projekt wykonawczy to proces opracowywania szczegółowej dokumentacji technicznej, obejmującej koordynacje wielobranżowe, pozwalającej rozpocząć proces budowy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Celem projektu wykonawczego jest przeniesienie wizji zawartej w projekcie Interior Design
do realizacji

Podczas tego etapu tworzymy szczegółowe rysunki konstrukcyjne i specyfikacje w celu przełożenia założeń projektowych na zestaw instrukcji technicznych, które następnie kierują procesem budowy i zapewniają precyzyjne wykonanie i zgodność z wizją projektową.

W swojej ofercie posiadamy koordynację wielobranżowe, dzięki którym na wczesnym etapie projektowania wykrywamy i zapobiegamy powstawania kolizji międzybranżowych, co wpływa na szybszą realizację projektu.

Jednym z krytycznych elementów projektu wykonawczego jest zgodność ze wszystkimi obowiązującymi wymogami prawnymi i regulacyjnymi, w tym przepisami budowlanymi, przepisami dotyczącymi zagospodarowania przestrzennego czy przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. Dlatego podczas projektowania konsultujemy i uzgadniamy dokumentację z wymaganymi rzeczoznawcami

 

#TeamAbundo szczyci się tworzniem najbardziej skąplikowanych
projektów wykonawczych w zalożonym budżecie i czasie.

Odbierz bezpłatną konsultację

Skorzystaj z naszej bezpłatnej konsultacji!

Dajemy Ci szansę skonsultować się z ekspertami w swojej dziedzinie, zupełnie za darmo.