PROJEKTY
WYKONAWCZE

Projekt wykonawczy to proces opracowywania szczegółowej dokumentacji technicznej, obejmującej koordynacje wielobranżowe, pozwalającej rozpocząć proces budowy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Celem projektu wykonawczego jest przenisienie wizji zawartej w projekcie Interior Design do ralizacji.

Szczegółowe rysunki konstrukcyjne i specyfikacje powstają na etapie projektu wykonawczego w celu przełożenia założeń projektowych na zestaw instrukcji technicznych, które kierują procesem budowy i zapewniają precyzyjne wykonanie i zgodność z wizją projektową.

Koordynacja specjalistów, w tym architektów, inżynierów, konstruktorów i innych konsultantów, jest istotną częścią procesu projektowania wykonawczego, ponieważ pomyślna realizacja projektu wymaga współpracy i jasnej komunikacji między wszystkimi zaangażowanymi stronami.

Jednym z krytycznych elementów projektu wykonawczego jest zgodność ze wszystkimi obowiązującymi wymogami prawnymi i regulacyjnymi, w tym przepisami budowlanymi, przepisami dotyczącymi zagospodarowania przestrzennego, przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. Często poprzez uzyskanie odstępstw od przedmiotowo właściwych urzędów administracji.

#TeamAbundo szczyci się tworzniem najbardziej skąplikoanych projektów wykonawczych w zalożonym budżecie i czasie.

Odbierz bezpłatną konsultację

Skorzystaj z naszej bezpłatnej konsultacji!

Dajemy Ci szansę skonsultować się z ekspertami w swojej dziedzinie, zupełnie za darmo.